Велика радість для України! Кінець війни: в НАТО назвали терміни – історичне рішення, цього чекали всі!

Новини

Звільнення нових територій стане для України успішною кампанією, а після цього настане перемога, впевнений Єнс Столтенберг.

Планований контрнаступ Збройних сил України буде успішним, заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.

“Треба пам’ятати, що Україна змогла відкинути війська від Києва і на півночі. Потім ЗСУ так само просунулися на Сході і навколо Харкова, а потім на півдні і навколо Херсона. Так що ЗСУ в поєднанні з поставками від союзників по НАТО продемонстрували здатність звільняти території”, — заявив він на прес-конференції за підсумками засідання “Рамштайн”.

Разом з тим генсек Альянсу нагадав про те, що після звільнення Херсона, союзники надали Україні ще більше підтримки.

“Після того, як вони звільнили Херсон, ми надавали ще більше підтримки: бронетехніки, артилерії, ППО, танків. Тому я впевнений, коли Україна почне нові операції для звільнення територій, то це буде успішна кампанія”, — додав Столтенберг.

Раніше міністр оборони Олексій Резніков заявив про те, що ЗСУ підуть у контрнаступ на новій техніці.

Міністр оборони пояснив, що екіпажі повинні бути підготовлені для взаємодії у складі цілого підрозділу, наприклад танкового батальйону.

“Тому що у них завдання – виконання завдання, спланованого українським Генеральним штабом”.

Те, що ми почули від Столтенберга, говорить нам про зміну мотивів Заходу і його акцентів. Столтенберг змінив риторику, вважає публіцист і політичний експерт Юрій Радухін.

20 квітня 2023 року здійснив свій візит в Україну генсекретар НАТО Столтенберг. Він прибув до Києва вперше з початку повномасштабної війни, і вперше Захід вустами генсекретаря НАТО оголосив: Вашингтон і керований ним Євроатлантичний альянс бачить майбутню архітектуру (післявоєнну) і гарантії СВОЄЇ міжнародної безпеки виключно з Україною в своєму складі.

Таке Рішення в НАТО вже прийняте. Інакше Столтенберг ніколи не дозволив би собі так формувати і висловлювати такі думки з приводу України і її майбутнього членства в НАТО.

Дуже важлива відмінність мотивів Заходу, спонукаючих НАТО до прийняття такого рішення… Від тих мотивів, що лунають вже довго.

Офіційний Києв, на тлі війни, весь час вимагає офіційних рішеннь НАТО “про майбутнє членство України в Альянсі”… Рішеннь, які будуть “гарантувати Україні безпеку” відразу після війни!

Те, що ми почули від Столтенберга, говорить нам про зміну мотивів Заходу і його акцентів. Робота над післявоєнною міжнародною архітектурою безпеки в столицях членів Альянсу вже триває, і пазл України в загальну картину архітектури майбутньої міжнародної безпеки Захід вже заклав. Ба більше… Український пазл є стратегічно дуже важливим в архітектурі безпеки НАТО на Європейському континенті. Україна географічно є брамою між азіатським Сходом і Заходом.

Тому від того, хто володіє ключем від ворот цієї брами, безперечно, залежить дуже багато!

НАТО вже сприймає Україну як невід’ємну складову майбутньої міжнародної (своєї!) архітектури гарантованої безпеки!

“Мені здається, з таким сприйняттям України членами НАТО (коли не вони нам, а ми їм гарантуємо!)… питання членства України в Альянсі у Вашингтоні і Брюсселі для себе вже вирішили!”, вважає публіцист і політичний експерт Юрій Радухін.

“Тому дуже важливі зміни в промові ми почули від генсека НАТО Столтенберга!.. Вже немає “двері НАТО завжди відкриті будь для кого”. Але ці двері були “завжди відкриті” шахрайським протягом. Протягу в промові генсека Столтенберга вже немає! Тому 20 квітня 2023 року – це день, який увійде в історію не тільки України!”, додав Юрій Радухін.

Публіцист Радухін вважає, що зміна поглядів і сприйняття України в НАТО тільки зараз наблизила Україну від статусу “партнера” до статусу “союзника” країн-членів Альянсу. Що безперечно позитивно відіб’ється на постачанні всебічної допомоги Україні від Заходу. Включаючи озброєння.