Обов’язково перевірте повістку: що має бути зазначено і хто має право її виписати

Події

Постанова № 560 визначає порядок призову громадян на військову службу в період мобілізації, уточнює протоколи вручення повісток резервістам та військовозобов’язаним, як пише «finance».

Повістка доставляється цілодобово і без вихідних у різні місця, включаючи житлові будинки, робочі місця, навчальні заклади, громадські місця, центри набору персоналу та соціальної підтримки, а також контрольно-пропускні пункти.

До уповноваженого персоналу для вручення повісток відносяться представники ТЦК, структурних підрозділів районних та міських державних адміністрацій, виконавчих органів сільських, селищних, міських, районних рад, підприємств, установ, організацій, розвідувальні органи (особливо для резервістів та військовозобов’язаних, які перебувають на обліку в цих органах) .

Повістка формується з використанням Єдиного державного реєстру призовників, військовослужбовців та резервістів або заповнюється вручну представниками ТЦК.

Керівник ТЦС підписує повістку кваліфікованим електронним підписом або підписує його особисто та скріплює офіційним друком.

Реєстраційний номер повістки заноситься до Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів.

У ній вказуються персональні дані одержувача (прізвище, ім’я, по батькові, дата народження), реквізити органу, який видав повістку, його ціль, дата, час і місце явки, підпис (кваліфікований електронний підпис) посадової особи, що видала повістку, дату підпису, реєстраційний номер, а також роз’яснення наслідків неявки та обов’язки вказівки причини неявки.