Немає ніяких зауважень. Сергій Ребров прокоментував поразку від збірної Чехії в другому матчі Ліги націй

Новини

Збірна України стартувала в сезоні Ліги націй з двох поразок — після матчу з Албанією (1:2) мінімально поступилася у виїзному матчі Чехії (2:3).

Вирішальним у Празі став дубль Павела Шульца в першому таймі. Одного разу Синьо-Жовті зрівнювали рахунок — до перерви відзначився Владислав Ванат.

Переможний гол Чехія провела з пенальті, призначеного за гру рукою в штрафному Миколи Матвієнка. Георгій Судаков звів підсумкову різницю до одного голу.

Після фінального свистка головний тренер збірної Сергій Ребров акцентував на факторі суперника і домашньому статусу поєдинку для чехів.

Мене не все влаштовує, але сьогодні немає ніяких зауважень, — розповів Ребров у післяматчевому коментарі MEGOGO. — Я вдячний гравцям, але ми грали проти дуже сильної збірної, що грала вдома.

Ми готувалися, грали. Вважаю, що готувалися дуже гарно, а хлопці продемонстрували більше бажання, більше намагалися виграти гру, аніж проти Албанії.

На пресконференції Ребров акцентував на помилках, яких футболісти гостей припустилися в ключових епізодах матчу.

Ми всі засмучені результатом. На жаль, програли дуже важливу гру. Але я вдячний футболістам — вони намагалися її врятувати.

Мені ставили питання, чому ми почали грати з другого тайму, але я вважаю, що Чехія в першому таймі була дуже агресивною, було важко створювати Моменти. У цьому таймі все вирішили помилки, яких ми припустилися в обороні. На жаль, навіть коли ми забиваємо два голи, програли через Помилки.

Будемо працювати над Помилками. Як і дивилися кандидатів — упевнений, що будуть нові. Це і командні, й індивідуальні помилки. На жаль, ми програли цей матч проти Чехії. Різні запитання: одні кажуть, що нам не пощастило, а інші — подавайте у відставку. Вважаю, що дуже багато роботи належить зробити.

Так, у нас 0 очок, але яка мета збірної України? Потрапити на чемпіонат світу. Ми можемо потрапити завдяки кваліфікації і завдяки матчам Ліги націй. Вважаю матчі Ліги націй важливими, і я вдячний гравцям. Вони віддали все заради перемоги, але роботи багато.

Я працюю майже рік, але з футболістами зустрічався, якщо не рахувати чемпіонат Європи, максимум три тижні. Це дуже важко, але є над чим працювати, будемо виправляти наші помилки.

Після двох турів збірна України посідає останнє, четверте місце квартету В1. До виступів національна команда повернеться у жовтні, коли в номінально домашніх матчах прийматиме Грузію та Чехію.