Чому у церкві не можна казати скільки годин: 7 заборон, які вбережуть від порчі

Новини

У церкви можуть приходити відьми, які шукають людину, щоб скинути на неї всі свої гріхи.

Багато людей час від часу ходить у церкву. Хтось відвідує святиню лише на великі свята, хтось – щонеділі. Однак виявляється, що церква може перетворитися в енергетично дуже брудне місце. Главред розповідає, що в жодному випадку не можна робити у церкві, аби негативні люди не змогли вас зурочити.

Чому церква – брудне місце

Церква у святкові дні перетворюється на місце великого скупчення людей. У такі дні туди приходять не лише люди, які хочуть наповнитись енергетично і помолитися за себе та близьких, а й ті люди, які хочуть скинути із себе гріхи. У дні, коли в церкві багато людей, туди приходять також чаклуни та відьми.

Саме у церкві ці енергетично негативні люди шукають так звану жертву, на яку вони хочуть скинути свій тягар після різних чорних обрядів. Слід звернути увагу на те, що порча, яка була наведена у храмі чи церкві у дні великих свят, знімається дуже важко і може серйозно нашкодити вашому життю.

Як вберегти себе від порчі у церкві

1. У церкву потрібно заходити виключно через хвіртку. Слід зазначити, що через головну браму, за правилами, заносять для відспівування тіла померлих.

2. У церкві в жодному випадку не можна використовувати чужі хустки чи спідниці. Саме на такі речі часто скидають негатив, наводять хвороби та порчі. Людина, яка вдягне таку річ, може перейняти це на себе. Якщо ви не взяли із собою хустку, краще заходити у храм з непокритою головою, це не вважається гріхом.

3. У храмі чи церкві слід ставати так, щоб за спиною була стіна. За спинами парафіян часто намагаються ставати жінки, які читають у спину заговори та крадуть здоров’я, удачу і роки життя.

4. В жодному випадку не слід підтримувати розмову з чужими людьми. Це можуть бути звичайні бабусі, які можуть запитати про те, скільки зараз часу, скільки куполів у церкві, скільки ікон чи будь-чого іншого. Вважається, що те число, яке ви назвете, означатиме, що стільки років вони у вас украдуть.

5. Не можна ставити свічки замість інших людей, передавати свічки чи наливати комусь свячену воду. Також не можна давати, щоб хтось запалив свічку замість вас.

6. У храмі та на його території не можна нічого брати та давати іншим людям. Якщо ви хочете дати милостиню, то робити це слід лише при вході до храму, а не при виході.

7. Якщо ви поставили свічку, то слід почекати, поки вона догорить хоча б до половини. Нерідко приходять різні жінки, торкаються їх, переставляють і намагаються загасити. В жодному випадку не можна допускати подібне.