А тепер питання: куди поділись 116!!! мільйонів? Ось що має зробити людина, щоб сховати такі кошти? – Купрій

Новини

Подаємо мовою оригіналу:

Віталій Купрій

Мене завжди цікавило таке питання. Ось спіймали на крадіжці грошей чиновників, ось зникли мільйони, або мільярди, ось навіть дали їм покарання у вигляді позбавлення волі. А де ж гроші, Карле?!!

Стежте за руками НАБУ і САП. Новина

30 січня 2023 року Верховний Суд підтвердив що колишній в.о. директора Державного підприємства «Дирекція з будівництва та управління національного проекту «Повітряний експрес» Г. Дьяченко та його подільник заволоділи 116 млн гривень, отриманих державою для будівництва залізничного пасажирського сполучення між Міжнародним аеропортом «Бориспіль» та містом Києвом.

Їх засудили до 11 та 10,5 років позбавлення волі відповідно.

Тепер питання: а де злочинці поділи 116!!! мільйонів? Ось що має зробити людина щоб сховати такі кошти?

Може перевели в готівку, знявши з банкомату і закопали на городі? Чи конвертували у долари через мережу фіктивних фірм, які дахує податкова? Чи вивели з країни в офшорні компанії за допомогою корумпованих співробітників нацбанку? Де осіло державне майно і чому слідство це не цікавить?

Я впевнений що за цими цапами-відбувайлами стоять потужні люди, яких чіпати ЗАСЬ! Або частина викраденого вже осіла в кишенях правоохоронців та суддів.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомляє

Верховний Суд підтвердив вирок колишньому виконувачу обов’язків директора «Нацпроекту «Повітряний експрес» та його спільнику – 11 та 10,5 років позбавлення волі
30 січня 2023 року Верховний Суд підтвердив законність та залишив без змін вирок ВАКС від 19.05.2022 та ухвалу Апеляційної палати ВАКС від 20.10.2022, якими колишнього виконувача обов’язків директора Державного підприємства «Дирекція з будівництва та управління національного проекту «Повітряний експрес» та інших інфраструктурних об’єктів Київського регіону» Г. Дьяченка та директора приватного товариства І. Радика визнано винуватими у заволодінні та розтраті 116 млн гривень, отриманих державою для будівництва залізничного пасажирського сполучення між Міжнародним аеропортом «Бориспіль» та містом Києвом.

Верховний Суд підтримав позицію прокурора #САП та відмовив стороні захисту у перегляді вказаних рішень.

Таким чином, Вищий антикорупційний суд, Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду та Верховний Суд визнали колишнього виконувача обов’язків директора держпідприємства та директора приватного товариства винуватими за ч. 5 ст. 191 КК України та засудили до 11 та 10,5 років позбавлення волі відповідно.

При цьому, засуджений вже направлений для відбування покарання у виді позбавлення волі.

Постанова Верховного Суду є остаточною та оскарженню не підлягає.